מאמר - משקפי שמש של רייבן - טיפים לקנייה ראשונה

משקפי שמש של ריי באן – טיפים לקנייה ראשונה

ריי באן היא אחת החברות המוכרות ביותר בעולם למשקפי שמש, אשר יוסדה לראשונה ב1937 בארצות הברית ונועדה בהתחלה לייצר משקפי שמש לחיל האוויר האמריקאי (ומשם המונח 'משקפי טייסים'). מאוחר יותר נמכרה לחברה אחרת באיטליה. נכללים בפס הייצור של ריי באן כשבעה ליינים מרכזיים של משקפי שמש ביניהם משקפי שמש למשפחה, משקפי שמש 'לייף סטייל', משקפי שמש 'מהיר ועצבני' ועוד. משקפי השמש אשר מיוצרים על ידי חברת ריי באן הם ללא ספק המשקפיים המועדפים על כוכבי הוליווד והסליברטאים בכל העולם, שכן הם משדרים מראה צעיר, שובב ויצירתי.

כאשר אתם רצים לקנות משקפי שמש של ריי באן הדבר הראשון שעשוי לעניין אתכם הוא האם זה בטוח לרכוש את משקפי השמש אונליין, דרך האינטרנט. הדבר החשוב ביותר בשבילכם הוא לדעת איך לרכוש את הדבר האמיתי. כאשר אתם רוכשים מוצר דרך האינטרנט חפשו ביטחון וערובה לכך שאתם רוכשים מוצר אמין ולא חיקוי של המותג המקורי. בשוק של היום ניתן בקלות ליצור חיקויים של משקפי שמש וחשוב שתקחו כמה צעדי זהירות בעת קנייתם.

ראשית, שימו לב למחיר, האם הוא ריאלי? אם אתם מוצאים משקפי שמש של ריי באן במחיר מאוד נמוך האם זה בהכרח אומר שהם מזוייפים? על פי רוב כן. משקפי שמש מזוייפים אמנם יחסכו לכם כמה מאות שקלים במקרה הטוב אך הם ללא ספק יעלמו באותה מהירות שהגיעו, וגם אם לא – יפגעו בראייתכם ולא יעניקו לכם את ההגנה הדרושה מפני קרני השמש. המשקפיים המזוייפים הם באיכות נמוכה יותר ומיוצרים מחומרים שונים הקריטיים בעיקר בכל הנוגע לחומרי העדשה. גם אם אין לכם כרגע את היכולת להשקיע במשקפי ריי באן מקוריים, עדיף שתחכו קצת, תחסכו ותרכשו זוג אמיתי. על איכות לא מתפשרים, וכמו כן על בריאות.

זה לא תמיד עניין קל להבדיל בין משקפי שמש מקוריים של ריי באן לבין משקפיי שמש מזוייפים. מלבד העניין הכספי שחשוב לשים לב אליו כדי לדעת לעשות את ההבחנה, חשוב גם לתת מבט לעיצוב של המשקפיים. המראה החיצוני יהיה כמעט זהה והמסגרות יהיו דומות לחלוטין. ההבדל היחידי יהיה כראה בלוגו – בעוד שבמשקפי השמש המקוריים הלוגו של ריי באן יהיה חרוט על גבי המשקפיים, במשקפי השמש המזוייפים הלוגו יהיה כתוב או אפילו מודבק. כמובן שאם אינכם מבחינים בלוגו כלל, משקפי השמש הם לבטח מזוייפים.

החדשות הטובות הן שכשזה נוגע לרכישת משקפי שמש של ריי באן דרך האינטרנט קיימים סיכויים מאוד מועטים שתקבלו משקפי שמש מזוייפים ולכן זה גם מאוד בטוח. ישנם אתרים מוכרים של מכירות אונליין בהם תוכלו למצוא משקפי שמש אותנטיים של ריי באן ואפילו מלווים בהנחות. את רוב המקומות האלו תוכלו למצוא דרך מנועי חיפוש או פרסומת בטלויזיה וברדיו. פשוט בחרו בחנות הרכישות הכי מוכרת דרך האינטרנט ובצעו את הקנייה דרכה, דבר שייתן לכם ביטחון ושקט באיכות ואמינות המוצר. בנוסף, חשוב שתשימו לב למדיניות ההחזרות של החברה ולכך שקיימת דרך מהירה ונוחה ליצור קשר עם האחראיים על האתר. לפני הרכישה עצמה חשוב שתעברו על ביקורות של לקוחות נוספים שכבר רכשו את המוצר דרך האתר.


SSL