מאמר - התאמת משקפי שמש לגוון העור שלכם

התאמת משקפי שמש לגוון העור שלכם

שני השיקולים המובילים והמרכזיים בקנייה של משקפי שמש הם האפקטיביות של משקפי השמש (הגנה מפני השמש,  עמידות ושרידות) וכמובן, המראה שלהם. כשאנחנו קונים משקפי שמש, השאיפה שלנו היא שהם יתאימו לנו באופן המירבי. בין אם זה מבחינת צורה, גודל, צבע או דוגמא. בעידן של היום משקפי השמש הפכו מאביזר שנועד להגנה מפני השמש, גם לפריט אופנה הכרחי הנמצא אצל כל אחד ואחד מאיתנו. המגוון הגדול הקיים היום בשוק מחייב כמה טיפים שיעזרו לכם לבצע את הבחירה הנכונה ביותר.

אחד הדברים החשובים ביותר אשר יש להתייחס אליהם כשמדובר בהתאמה שבין משקפי השמש לפנים הואההתאמה בין צבע משקפי השמש לצבע העור. 

בעלי גוון עור כהה – אם אתם בעלי גוון עור שחום עד כהה, עליכם לחפש אחר משקפיים בצבעי מטבגוונים מעט בהירים יותר מגוון העור כגון חום בהיר. הימנעו מעדשות ומסגרות נוצצות ובוהקות וכמו כן מהצבע הירוק אשר לא מחמיא לגוון עורכם. משקפי טייסים שחורות פשוטות, או כאלה עם מסגרת דקה בזהב יתאימו לכם ביותר.

בעלי גוון עור בינוני עד בהיר – אם אתם בעלי עור בגוונים אלו אתם יכולים להתחיל לחפש משקפיים בצבעים בהירים וקייציים. המסגרות או העדשות עצמן יכולות להיות בגוונים ילדותיים וצעירים אשר יבליטו ויחיו את הגוון הטבעי של עורכם. רוב המשקפיים האופנתייםהקיימים היום בצבעים זועקים ובעיטורים מיוחדים יתאימו לכם מאוד. לכו ופנקו את עצמכם בזוג.

בעלי גוון עור לבן עד חיוור – אם אתם בעלי גוון עור שכזה התברכתם כי כמעט כל גוון של משקפי שמש יתאימו לכם. גם גוונים כהים של שחור, סגול עמוק ואדום כהה יחזקו את תווי הפנים שלכם וצבע עורכם, וגם גוונים בהירים וקיציים יחמיאו לכם. למעשה כל שעליכם לעשות הוא להתאים זוג לאירוע ולחשק.

בעלי גוון עור אפרסק – אם אתם בעלי גוון עור אפרסק יתאימו לכם משקפי שמש בעלי מסגרת באחד מהצבעים הבאים: בז', קרמל, חום שוקולד, אפור ומעל להכל: ירוק זית. חשוב שהגוון של משקפי השמש יהיה מט ולא נוצץ. אם בכל זאת מתחשק לכם לרכוש משקפי שמש בהירים שימו לב שאתם בוחרים גוון פסטלי ולא גוון חזק של אותו הצבע. במקום סגול זועק בחרו לילך, ובמקום ורוד פוקסיה בחרו ורוד בייבי.


SSL