מאמר - משקפי שמש של מעצבים וסלבריטאים

משקפי שמש של מעצבים וסלבריטאים

אם אתם מחפשים משקפי שמש שעוצבו ויוצרו על ידי המעצבים הגדולים ביותר בעולם, אך אינכם בטוחים איזה מהשמות המפוצצים הוא הנכון בשבילכם, עליכם בראש ובראשונה לבקר בכמה חנויות או בחנות אחת המציעה מבחר גדול ומגוון של קולקציות מעצבים, כך שתוכלו לנסות ולמדוד סגנונות שונים ולבצע את ההתאמה המושלמת של משקפי השמש אליכם.

לכל מעצב יש את הסגנון הייחודי שלו המתבטא בקולקציות של משקפי השמש. בכל קולקציה משולב אותו קו מנחה הייחודי לאותו מעצב, שנועד על מנת שיוכלו לזהות את משקפי השמששלו כמותג בכל רחבי העולם. השמות של אותם מעצבים מתבססים על פרסום רב בכל אמצעי המדיה: מתמונות, פוסטרים, שלטי חוצות ופרסומות בטלויזיה ועד לבחירת הבגדים המלווים את משקפי השמש והשילוב של שאר האקססוריז. בנוסף, רוב החברות שיש להן שם עולמי מקדמות את המותג של משקפי השמש שלהן על ידי בחירת דוגמנים שייצגו אותם ברחבי העולם ויגרמו למוצר להיות נחשק ופופולרי.

משקפי השמש המובילות בעולם של מעצבים וסלבריטאים, נוטים להיות יקרים מאוד ולעיתים מתווספים להם תוספות ושדרוגים יקרים אף יותר כגון יהלומים או אבני חן מיוחדות המשובצות על מסגרת משקפי השמש. בנוסף הלוגו של החברה המייצרת את משקפי השמש יהיה חרוט בכל הדגמים ללא יוצא דופן כחלק מקידום ומיתוג המוצר.

כדי לעזור לכם להחליט איזה מעצב או סליבריטאי הכי מתאים לכם מבחינת סטייל, אישיות ותקציב, ריכזנו עבורכם את ארבעת המעצבים המובילים והנחשבים ביותר בעולם, כדי שבפעם הבאה שתהיו בחנות משקפי שמש תוכלו לבקש למדוד משקפי שמש של אחד מהבאים:

משקפי שמש של קלווין קליין: המחירים נעים בין 300-700 ש"ח. חלק גדול מהמשקפיים שמוצגים בקולקציות של קלווין קליין יכללו משקפיי טייסים קלאסיות ואלגנטיות עם מסגרות מבריקות כסופות או זהובות או ללא מסגרת כלל.

משקפי שמש של שאנל: סגנון הוואנה הוא ללא ספק סמל ההכר של שאנל. דוגמאות שונות ניתנות לרכישה כאשר הנפוצות ביותר הן מסגרות עבות מפלסטיק בצבעי חום מתגוון ועדשות בגוון תואם. טווח המחירים הוא בין 1000-4000 ש"ח.

משקפי שמש של ג'ורג'יו ארמני: המחירים הסטנדרטים נעים בין 600-3000 ש"ח.

משקפי שמש של ג'ניפר לופז (JLO ): הקולקציה החדשה של ג'ניפר לופז תפסה תאוצה לאחרונה עם כמה משקפי שמש טרנדיים ומיוחדים לנשים. המשקפיים של ג'ניפר לופז נראות קיום על המון מפורסמים וסלבריטאים בחו"ל ובארץ, וניתן למצוא גם דוגמאות זולות יותר העולות בסביבות ה 500 ש"ח.

כמובן שתוכלו למצוא הרבה שמות של מעצבי משקפי שמש אחרים כגון: גוצ'י, דיור, טומי הילפיגר, הוגו בוס, מרק ג'ייקובס, רלף לורן ועוד אחרים. כל שעליכם לעשות הוא לגשת לחנות המוכרות משקפי שמש במבחר קולקציות ולמדוד סוגים שונים עד שתמצאו את הטעם והסגנון שלכם. בדרך כלל אם אתם אוהבים את קולקציות הבגדים והסטיילינג של מעצב מסויים, סביר להניח שגם תאהבו את משקפי השמש אשר מעוצבות על ידו.


SSL