מאמר - העלמות של משקפיים
העלמות של משקפיים

לאחרונה נודע לנו על אחת התופעות הכי מוזרות ששמענו מאז דימום הפסל של מארי, והיא העלמות של כל סוגים של משקפיים מאזורים שונים בעולם כולו. אלפי תלונות הגיעו לתחנות משטרה באירופה על גנבים ופורצים שנכנסו לבתיהם של אנשים ורוקנו את הבתים מכל הסוגים של משקפיים שנמצאו בבית. אומנם דבר זה כבר נשמע מוזר שיש אנשים שמתמקדים בגניבת משקפיים מבתים שונים, דבר שבאמת אינו הגיוני זה שאין עקיבות או שום סוג של עובדות המראות ומצדיקות על פריצה לאותם בתים או על אותם גנבי משקפיים. מכיוון שיש מספר רב כל כך של תלונות אשר הגיעו לתחנות המשטרה ואין שום הוכחה של גניבת משקפיים חוץ מהמילה של הבעלים, לא היה את האפשרות למצוא את אותם גנבים והשאירו את אותם הגניבות כתעלומה.

 

משקפיים בכל רחבי העולם נעלמים ואין שום תשובה הגיונית לסיבה או למקור שאחראי על כך, ולכן אנשים מסוימים מעלים תיאוריות ורעיונות לתופעה זאת ואפילו כותבים ספרים וסיפורים כל כך.

הספר "פיית המשקפיים" שהוא ספר ילדים אשר מספר על פייה בודדה שאין לה חברים והיא מחליטה לגנוב משקפיים מאנשים שונים כדי למשוך את תשומת ליבם של אותם אנשים, ודרך זה היא תהיה יכולה למצוא חברים שהחפת להם מספיק כדי לצאת ולחפש את אותם משקפיים שנגנבו להם.

 

עוד שמועה שהתפתחה בקרב האנשים היפנים והיא שהאלים האחראיים על המתרחש בטבע של כדור הארץ ואלי המוות התאחדו ביחד כדי לנסות להביא לנו לראות דרך העלמות של משקפיים שאנחנו צריכים לראות מה מתרחש בעולמינו ולהספיק את הרוע שיש בעולם כלפי הסביבה שלנו, זאת אומרת להפסיק את זיהום כדור הארץ והאוויר לפני שיהיה מאוחר מדי.

העלמות של משקפיים ממקומות שונים בעולם באמת מסתורית ואי אפשר לדעת את האמת ולכן שמרו טוב על המשקפיים שלכם לפני שיעלמו.

SSL