מאמר - משקפי שמש ואיכות
משקפי שמש ואיכות

כשאנחנו מסתכלים על כמות משקפי שמש שיש בישראל אנחנו כל פעם מתפלאים מחדש בכמותם. לפי סטטיסטיקות רבות הגיעו לכך שממוצע משקפי שמש בכל בית בישראל היא 1.5 משקפי שמש לבית אחד, זאת אומרת תכפילו את כמות האנשים שגרים בישראל ב 1.5 וכך תגלו את מספר משקפי שמש שיש בארצנו הקטנה. כמות המשקפיים הקיימים בישראל זוהי כמובן עובדה מעניינת מאוד ומפתיעה אך אינה בדיוק הרעיון המרכזי מאחורי הנדון.. האם ידעתם ש60% מכל הייצור של משקפי שמש בישראל הם בעצמם באיכות מאוד גרועה שפוגעת בראייה?

 

כשאנחנו קונים משקפי שמש אנחנו משלמים הרבה מאוד כסף ואנחנו חושבים לעצמינו למה משקפי שמש עולים כל כך הרבה כסף? אלו רק שני עדשות שמוחזקות על ידי חתיכת ברזל שיושב טוב על ראשינו. רוב האנשים מחפשים דברים כמה שיותר בזול ותמיד מאמינים שאפשר למצוא את אותו מוצר בזול יותר במקומות אחרים, אך למעשה אינם יודעים שאנשים מסוימים משתמשים בעובדה זאת כדי למכור משקפי שמש אינם איכותיים וזולים. העלות של ייצור משקפי שמש טובים ואיכותיים יעלו הרבה כסף בגלל שצריך להיות מאוד זהיר מדויק כדי שמשקפיים אלה יצאו מועילים לעיניים ולא הורסים אותם, ולכך אין באפשרות ליצור כמות גדולה של משקפי שמש איכותיים. לעומת זאת ישנם אנשים המעדיפים כמות על איכות ולכן מייצרים מספר רב של משקפי שמש בעוד הם יודעים שאותם משקפיים מזיקים הרבה יותר ממה שהם תורמים.

 

משקפי שמש באיכות גרועה יכולים אומנם לעשות ככה שאתם תראו יותר טוב איתם אך הם אינם עוצרים את עיוות הראייה עם הזמן. חשוב לזכור שאם אתם לא רוצים לעצור את נזקי השמש צריך לקנות משקפי שמש איכותיים.
 

SSL