מאמר - משקפיים למשחקים
משקפיים למשחקים

ישנם הרבה סוגי משקפיים בעולמינו נכון להיום ולכל סוג משקפיים יש מטרה אחרת הייחודית לאותו סוג. ישנם משקפיים העוזרים לראייה ואף משפרים את הראייה של אותו אדם הלובש משקפיים אלה בקביעות. ישנם משקפיים המגנים מפני האור החזק שיוצא מהשמש ויכול להזיק מאוד לעיניים שלנו אפילו כשאנחנו לא מסתכלים ישירות על המקור של האור. ישנם גם כן משקפיים החוסמים את האוויר שנכנס לתוך איזור העיניים ואותם משקפיים אינם מאפשרים לשום דבר להיכנס או לצאת, זאת אומרת אוטמים את איזור העיניים, ואותם משקפיים משמשים בעיקר לצורך צלילה למים ולמכבי האש שנכנסים לאזורים מלאי עשן מסוכנים שיכולים להזיק לעיניים.

 

בזמן האחרון בחדשות ובכל אזורי האינטרנט מדברים על סוג חדש ודיי שונה של משקפיים העומדים לכבוש את עולם המשחקים האלקטרוניים. מכיוון שמסך המחשב מזיק מאוד לעיניים של אותו אדם היושב מול המחשב, הרבה מאוד אנשים חשבו על דרך לצמצם את הנזק למינימום כדי שכולנו נהיה יכולים ליהנות מזמן מחשב ממושך ללא הדאגה של הריסת העיניים שלנו, ולכן התחילו בפרויקט "משקפיים למשחקים" שהוא מדבר בעיקרון על משקפיים מיוחדים האמורים להחליף את מסך המחשב ולהביא את המקסימום איכות ממה שאנחנו נראה באותם משקפיים. לפני שהתחילו בפיתוח משקפיים למשחקים המנהלים שאחראים על פרויקט זה היו צריכים לקחת בחשבון שאותם משקפיים אמורים להיות לא פחות גרועים ממסכי המחשב של היום וצריכים לא לעבור משמעותית על מחיר מסך רגיל! כידוע משקפיים כאלה אמורים לעלות הרבה יותר בייצור שלהם ממסך המחשב מכיוון שזאת טכנולוגיה חדשה ויותר יקרה.

 

אפילו שלאותם משקפיים למשחקים יש קשיים בייצורם הגיעו כבר לדרך שתאפשר ייצור של משקפיים אלה בתנאים שהם אמורים להיות כדי שתתאפשר מכירה נורמאלית ורווחית, ובקרוב אנחנו נהיה יכולים ליהנות מזמן משחק או גלישה במחשב ללא מסך מחשב.
 

SSL